Bar nr 8 Sędziszów Młp.

Bar w Sędziszowie Małopolskim otwarty w roku 2008 znajduje się przy drodze krajowej nr 4, na trasie Rzeszów - Tarnów.
Bar jest czynny całą dobę, posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Szef kuchni poleca szeroką gamę wybornie przyrządzonych potraw w tym mięs, ryb, a także dań jarskich. Bar oferuje także świetnie wypieczoną pizzę z pieca.
Za przystępną cenę można tu w miłej atmosferze zjeść wpisane na Krajową Listę Wyrobów Tradycyjnych pierogi z kapustą i grzybami pilzneńskie, pierogi z borówkami pilzneńskie, golonkę podkarpacką z Pilzna oraz wiele innych potraw wyszukanych, a także  prostych jak z domowej kuchni.

Zapraszamy wszystkich podróżnych do naszego baru mieszczącego się w dużym kompleksie usługowym pomiędzy stacją Statoil a marketem handlowym przy wyjeździe z obwodnicy Sędziszowa Małopolskiego jadąc w kierunku z Rzeszowa do Tarnowa.

Gwarantujemy szybką obsługę i dobre jedzenie w estetycznie urządzonym wnętrzu.

W naszych barach polecamy dobrą i niedrogą kuchnię ze słynną golonką podkarpacką z Pilzna . Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus” z Pilzna, znanego producenta wyrobów tradycyjnych, z których 13 zostało wpisanych na Krajową Listę Produktów  Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Bar organizuje małe przyjęcia: jak imieniny, urodziny i inne okolicznościowe spotkania towarzyskie.
Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantując sprawną obsługę i tanie, smaczne jedzenie.
Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Galeria

sedzieszow_01_160sedzieszow_03_160sedzieszow_04_160sedzieszow_05_160sedzieszow_07_160sedzieszow_08_160sedzieszow_10_160sedzieszow_12_160