Bar nr 7 Wyszmontów

Bar w Wyszmontowie otwarty w roku 2007 znajduje się przy drodze krajowej nr 79 na trasie Sandomierz - Warszawa.

Zapraszamy wszystkich podróżnych jadących w kierunku Warszawy, 20 km za Sandomierzem w powiecie opatowskim, w województwie świętokrzyskim.
Bar jest czynny całą dobę, posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Szef kuchni poleca szeroką gamę wybornie przyrządzonych potraw w tym mięs, ryb, a także dań jarskich. Za przystępną cenę można tu w miłej atmosferze zjeść słynną golonkę podkarpacką z Pilzna, a także wpisane na Krajową Listę Wyrobów Tradycyjnych pierogi z kapustą i grzybami pilzneńskie, pierogi z borówkami pilzneńskie, pierogi z mięsem pilzneńskie, pierogi ruskie i gołąbki z mięsem pilzneńskie.

W naszych barach polecamy dobrą i niedrogą kuchnię ze słynną golonką podkarpacką z Pilzna . Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus” z Pilzna, znanego producenta wyrobów tradycyjnych, z których 13 zostało wpisanych na Krajową Listę Produktów  Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Bar świadczy także usługi hotelarskie.
Bar organizuje małe przyjęcia: jak imieniny, urodziny i inne okolicznościowe spotkania towarzyskie.
Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantując sprawną obsługę i tanie, smaczne jedzenie. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

 

Galeria

wyszmontow_01_160wyszmontow_02_160wyszmontow_04_160wyszmontow_05_160wyszmontow_07_160wyszmontow_08_160wyszmontow_11_160wyszmontow_12_160