Bar nr 4 Czchów

Bar w Czchowie istnieje od roku 2003. Usytuowany jest nad Dunajcem w pobliżu pola namiotowego i zapory w Czchowie, przy drodze krajowej nr 75, na trasie Jurków - Nowy Sącz.

Bar jest czynny całą dobę, posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Jest licznie odwiedzany przez kierowców tirów, uczestników wycieczek zorganizowanych i innych gości odwiedzających malownicze tereny Małopolski. Położony w zaciszu rzeki Dunajec i jeziora Czchowskiego służy miejscowym wczasowiczom i wędkarzom. Można tutaj ucieszyć podniebienie za sprawą tak dobrze znanej golonki podkarpackiej z Pilzna, schabu z rusztu czy pierogów pilzneńskich z borówkami. Bogata oferta menu baru posiada także dania rybne jak: pstrąg czy sandacz. Nawet najbardziej wybredni znajdą tu coś smacznego, a wszystko w bardzo przystępnych cenach i miłej atmosferze.

W naszych barach polecamy dobrą i niedrogą kuchnię ze słynną golonką podkarpacką z Pilzna . Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus” z Pilzna, znanego producenta wyrobów tradycyjnych, z których 13 zostało wpisanych na Krajową Listę Produktów  Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Bar organizuje małe przyjęcia: jak imieniny, urodziny i inne okolicznościowe spotkania towarzyskie.
Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantuje sprawną obsługę i tanie, smaczne potrawy. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Galeria

czchow_01_160czchow_03_160czchow_05_160czchow_06_160czchow_07_160czchow_08_160czchow_09_160czchow_11_160