Bar nr 2 Pilzno - Bujnowskiego

Bar w Pilźnie znajduje się przy ul. Bujnowskiego 60, otwarty w roku 2003 znajduje się przy drodze krajowej nr 73, na trasie Pilzno – Jasło.

Bar jest czynny całą dobę, posiada duży, ogrodzony i monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Szef kuchni poleca szeroką gamę wybornie przyrządzonych potraw w tym mięs, ryb, a także dań jarskich. Za przystępną cenę można tu w miłej atmosferze zjeść wpisane na Krajową Listę Wyrobów Tradycyjnych pierogi z kapustą i grzybami pilzneńskie, pierogi z borówkami pilzneńskie czy golonkę podkarpacką z Pilzna oraz wiele innych smakowitych potraw. Bar oferuje także świetnie wypieczoną pizzę z pieca.

W pobliżu baru znajduje się duży sklep Delikatesy Centrum, w którym można kupić wyroby Taurusa.
W  budynku, w którym znajduje się bar i sklep funkcjonuje dom weselny i hotel.
Wokół baru usytuowane są estetycznie urządzone tereny zielone z alejkami spacerowymi, a także firmowe „Ranczo" czyli teren rekreacyjny, na którym odbywają się festyny i imprezy okolicznościowe. Na państwa życzenie teren ten może zostać w całości wynajęty na imprezę zamkniętą, którą od strony gastronomicznej profesjonalnie obsłuży bar.
Miejsce to jest kompleksem gdzie można nie tylko dobrze zjeść, zrobić zakupy czy zorganizować przyjęcie weselne albo firmową imprezę integracyjną w plenerze, ale także w komfortowych warunkach jakie oferuje hotel wypocząć po udanej zabawie.

W naszych barach polecamy dobrą i niedrogą kuchnię ze słynną golonką podkarpacką z Pilzna . Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, znanego producenta wyrobów tradycyjnych, z których 13 zostało wpisanych na Krajową Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Bar organizuje małe przyjęcia: jak imieniny, urodziny i inne okolicznościowe spotkania towarzyskie.
Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantując sprawną obsługę i tanie, smaczne jedzenie.
Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Galeria

strzegocice_01_160strzegocice_02_160strzegocice_03_160strzegocice_05_160 strzegocice_06_160strzegocice_09_160strzegocice_10_160strzegocice_11_160top_7037_160_01top_7040_160top_7036_160top_7035_160